Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12589
Stary 19.07.2010, 21:00
GregooNG napisał(a):Wyświetl post
Ta odległość od Ai B nie będzie trochę,a dużo większa...Bo niedość że linia została przesunięta,to jeszcze trzeba wliczyć łuk,przez co trybuna jest dalej.
Nie opowiadaj bajek. Jakie łuki? Ty widziałeś nasz nowy stadion, czy tylko tak sobie gadasz jak większość tutaj, bo coś trzeba powiedzieć, a już najlepiej do czegoś sie do*******ić?

Nie ma żadnych łuków, linia jest przesunięta ok 2m dalej, ale piewrszy rząd nowej trybuny jest wyżej i bliżej o około 1m.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując