GregooNG napisał(a):

|
Ta odległość od Ai B nie będzie trochę,a dużo większa...Bo niedość że linia została przesunięta,to jeszcze trzeba wliczyć łuk,przez co trybuna jest dalej.
|
Nie opowiadaj bajek. Jakie łuki? Ty widziałeś nasz nowy stadion, czy tylko tak sobie gadasz jak większość tutaj, bo coś trzeba powiedzieć, a już najlepiej do czegoś sie do*******ić?
Nie ma żadnych łuków, linia jest przesunięta ok 2m dalej, ale piewrszy rząd nowej trybuny jest wyżej i bliżej o około 1m.