Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12588
Stary 19.07.2010, 20:57
Przesunięcie linii, które zademonstrował Oldpara pokazuje, że jest one niewielkie w stosunku do starego A/B. Wtedy z tych sektorów wydawało się, ze piłkarze biegający blisko linii są na wyciągnięcie ręki. Tymbardziej teraz przy obecnych wysokościach trybuny będzie jeszcze lepiej. Wystarczy przypomnieć sobie widok z trybuny D na pole karne i plamkę 11- metrów ( i doliczyć te 5-6 m od linii końcowej do trybuny). Taka mniej więcej odległość będzie do linii bocznej z C i A/B czyli tak naprawdę żadna przy obecnych wysokościach.
Dobrze napisał Hunter. Poczekajcie (to do forumowych płaczków) i dopiero po pierwszym meczu na nowym stadionie napiszcie nam co widzieliście, a nie teraz co Wam się wydaje, że zobaczycie.
Odpowiedz cytując