Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
GregooNG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
12585
19.07.2010, 20:52
Ta odległość od Ai B nie będzie trochę,a dużo większa...Bo niedość że linia została przesunięta,to jeszcze trzeba wliczyć łuk,przez co trybuna jest dalej.
"Nigdy nie zejdziemy na psy"-Powiedział przerzut...
GregooNG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GregooNG
Znajdź inne posty napisane przez GregooNG