monitoring na murawie ma się komponować z betonową ścieżką.Wrażenie jak spacer po parku w otoczeniu latarni.
A na serio to kolejny poroniony pomysł.Jak beton można usprawiedliwić to to jest kolejną nowatorską koncepcją.
Wygląda na to że projekt wszedł w fazę totalnego cięcia wydatków a te słupki to najtańsza wersja monitoringu.Zresztą widać to po wszystkim co ostatnio jest robione, bądź też nie
Oni nawet się nie kwapią by pomalować tą usyfioną elewacje.
Tak coś mi się wydaje że najlepsze to nas dopiero czeka jak przywiozą 'telebimy'
WILU TS napisał(a):

|
Z drugiej strony skoro na ultra nowoczesnym stanionie Legii (tak nie boję się tego powiedzieć) zastosowano również takie słupki
|
edit - a to ciekawe

Nigdy bym nie przypuszczał że gdziekolwiek indziej coś takiego funkcjonuje