Wyświetl pojedynczy post
Funatyk
Junior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: zza gor i morz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30422
Stary 19.07.2010, 20:14
Jak tak dalej im pojdzie to bedzie mozna skompletowac sklad Wisly bez jednego polskiego nazwiska... Mozna (lekko naciagajac) sprobowac juz teraz ) : Jovanic- Czikos/Singlar Bunoza Cleber (Chavez)- Kirm Jirsak Diaz Paljic_ - Rios
W formacji 5-4-1 narazie, potrzeba drugiego napastnika
Odpowiedz cytując