Jak tak dalej im pojdzie to bedzie mozna skompletowac sklad Wisly bez jednego polskiego nazwiska... Mozna (lekko naciagajac) sprobowac juz teraz

) : Jovanic- Czikos/Singlar Bunoza Cleber (Chavez)- Kirm Jirsak Diaz Paljic_ - Rios
W formacji 5-4-1 narazie, potrzeba drugiego napastnika