Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17240
Stary 19.07.2010, 20:07
czy jest jakaś szansa na odszkodowanie skoro mam reke juz drugi tydzień w szynie, ale uszkodzony jest tylko staw, bez zadnego złamania



Odpowiedz cytując