Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30420
Stary 19.07.2010, 20:04
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
więc mozna śmiało powiedziec że jeśli te dwie inne oferty są od Lecha czy Polonii to ... po ptokach
A nie prawda
W Wiśle będzie miał najmniejszą konkurencję na swojej pozycji. Praktycznie tylko Sobol został, bo nawet jeśli Diaza nie sprzedamy, to i tak musi łatać lewą obronę/stoper. A wiadomo, że bez obrony nikt nie zaryzykuje gry bez DM w środku pola...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując