wiśnia napisał(a):

|
więc mozna śmiało powiedziec że jeśli te dwie inne oferty są od Lecha czy Polonii to ... po ptokach
|
A nie prawda

W Wiśle będzie miał najmniejszą konkurencję na swojej pozycji. Praktycznie tylko Sobol został, bo nawet jeśli Diaza nie sprzedamy, to i tak musi łatać lewą obronę/stoper. A wiadomo, że bez obrony nikt nie zaryzykuje gry bez DM w środku pola...