Wyświetl pojedynczy post
PanPlamka
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: London

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12572
Stary 19.07.2010, 19:54
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawie prezentuje się również fotka 6 z dzisiejszej galerii na głównej. Doskonałe potwierdzenie, że całość została zaprojektowana przez debila. 3 wjazdy z każdej strony stadionu i serwuje sie nam coś takiego.
Rece opadaja jak sie patrzy na te zdjecia. W dolnych rzedach A/B i C zamiast pilkarzy ogladac beda slupy monitoringu i wysoka brame. Karetka i pan Jozek wyjezdzac beda z centrum multimedialnego i dalej w dol estetycznie wygladajaca rampa.

Obtulowicz i ludzie, ktorzy ten jego pseudoprojekt dopuscili do realizacji powinni odpowiedziec za to przed sadem.
Ostatnio edytowane przez PanPlamka : 19.07.2010 o godz. 21:18.
Odpowiedz cytując