luke1906 napisał(a):

|
Ciekawie prezentuje się również fotka 6 z dzisiejszej galerii na głównej. Doskonałe potwierdzenie, że całość została zaprojektowana przez debila. 3 wjazdy z każdej strony stadionu i serwuje sie nam coś takiego.
|
Rece opadaja jak sie patrzy na te zdjecia. W dolnych rzedach A/B i C zamiast pilkarzy ogladac beda slupy monitoringu i wysoka brame. Karetka i pan Jozek wyjezdzac beda z centrum multimedialnego i dalej w dol estetycznie wygladajaca rampa.
Obtulowicz i ludzie, ktorzy ten jego pseudoprojekt dopuscili do realizacji powinni odpowiedziec za to przed sadem.