Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30419
Stary 19.07.2010, 19:44
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
na 100% nie bedzie to nikt z Polskiej Ligi... zaden obronca grajacy w Polskiej lidze , ktory jest do kupienia nie gwarantuje nam spokoju w obronie...
Zwłaszcza, że niewielu jest do kupienia
Odpowiedz cytując