Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rospun
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Poznań
Offline
#
30419
19.07.2010, 19:44
JarekTSW
napisał(a):
na 100% nie bedzie to nikt z Polskiej Ligi... zaden obronca grajacy w Polskiej lidze , ktory jest do kupienia nie gwarantuje nam spokoju w obronie...
Zwłaszcza, że niewielu jest do kupienia
rospun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rospun
Znajdź inne posty napisane przez rospun