koyoot napisał(a):

|
A powaznie. Czemu ****a wszyscy musza sie wiecznie zapatrywac na innych.
|
Może po prostu dlatego, że w każdej normalnej firmie, a nie tylko klubie sportowym, należy "pilnować" konkurencji? I nie zostawać w tyle? W tym nie ma nic zdrożnego, a podobne postępowanie nie jest kwestią mentalności, lecz zwykłego rozsądku. Takie czasy mój drogi. Ignorowanie tego, co robi konkurencja to jakiś kibicowski żart.