Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30418
Stary 19.07.2010, 19:42
koyoot napisał(a):Wyświetl post
A powaznie. Czemu ****a wszyscy musza sie wiecznie zapatrywac na innych.
Może po prostu dlatego, że w każdej normalnej firmie, a nie tylko klubie sportowym, należy "pilnować" konkurencji? I nie zostawać w tyle? W tym nie ma nic zdrożnego, a podobne postępowanie nie jest kwestią mentalności, lecz zwykłego rozsądku. Takie czasy mój drogi. Ignorowanie tego, co robi konkurencja to jakiś kibicowski żart.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując