thechris napisał(a):

|
Ten monitoring na słupkach na murawie tak sobie wygląda...
|
Miejmy nadzieje, że piłkarze będą mieć cela i po kilku meczach tych słupków z kamerami już nie będzie
A co do asfaltu wokół boiska to klub chce położyć tam sztuczną trawę.