Wyświetl pojedynczy post
Above
Voyage! Voyage!
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12569
Stary 19.07.2010, 19:37
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ten monitoring na słupkach na murawie tak sobie wygląda...
Miejmy nadzieje, że piłkarze będą mieć cela i po kilku meczach tych słupków z kamerami już nie będzie


A co do asfaltu wokół boiska to klub chce położyć tam sztuczną trawę.
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując