Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30417
Stary 19.07.2010, 19:36
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co Ty powiesz jak nie przyjdzie....-nic,bo sobie zostawiłes inteligentnie furtkę,ze ma 2 inne propozycje jak by nie wypaliło.Jarosz raczej sobie ta wypowiedzia nie zostawił,ale myśle ,ze też jest inteligentny i sam sobie w kolano by nie strzelał....takze skłaniam sie ku Jego wypowiedzi.
Jeżeli ty wierzysz w to co powiedział Jarosz jako bezsprzeczną prawdę to pokazuję twoją nawiność. Przypominam że niedawno zarzekał się że nie ma ŻADNEJ oferty dla Marcelo.

Ty mylisz konferencje z przesłuchaniem. Na konferencji nie mają mówić prawdy tylko mają mówić to co jest w danej sytuacji potrzebne. Dla polepszenia sytuacji w negocacjach jak i również dla polepszenia wizerunku klubu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując