|
(...)
Zeby było na temat,myślę,ze skoro zostało trzy dni do zakontraktowania stopera(deklarowali,ze chcą zdązyc przed 23),to może pokuszą się o kogoś z naszej ligi,tylko kto(poza Arboledą) mogłby byc na odpowiednim poziomie?
Powód: Wytłumaczyłem to przy usuwaniu. Wiarygodność zbymaka nie jest tematem tego wątka. Chyba proste?
Ostatnio edytowane przez flamengista : 19.07.2010 o godz. 19:43.
|