Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30416
Stary 19.07.2010, 19:34
(...)
Zeby było na temat,myślę,ze skoro zostało trzy dni do zakontraktowania stopera(deklarowali,ze chcą zdązyc przed 23),to może pokuszą się o kogoś z naszej ligi,tylko kto(poza Arboledą) mogłby byc na odpowiednim poziomie?
Powód: Wytłumaczyłem to przy usuwaniu. Wiarygodność zbymaka nie jest tematem tego wątka. Chyba proste?
Ostatnio edytowane przez flamengista : 19.07.2010 o godz. 19:43.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując