Wypowiedź Onyszki o Kołakowskim
Cytat:
|
Doskonale wiedział, ile sam może zarobić. Gdybym wybrał Wisłę, to nie dostałby żadnej prowizji, bo krakowski klub już od dawna z nim nie współpracuje.
|
Tak więc nawet jeśli Wisła chce pozyskać Wilka, to wygląda że Kołakowski puścił wiadomość o zainteresowaniu Wisły Wilkiem tylko po to aby zainteresowały się nim także inne kluby, od których Kołakowski mógłby zgarnąć kasę za prowizję.