Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30415
Stary 19.07.2010, 19:31
Wypowiedź Onyszki o Kołakowskim

Cytat:
Doskonale wiedział, ile sam może zarobić. Gdybym wybrał Wisłę, to nie dostałby żadnej prowizji, bo krakowski klub już od dawna z nim nie współpracuje.
Tak więc nawet jeśli Wisła chce pozyskać Wilka, to wygląda że Kołakowski puścił wiadomość o zainteresowaniu Wisły Wilkiem tylko po to aby zainteresowały się nim także inne kluby, od których Kołakowski mógłby zgarnąć kasę za prowizję.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując