Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1043
Stary 19.07.2010, 19:31
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
zawsze na łamanej robiłem... to może mi pomoże jak zmienię na prostą... ;]
Ja obstawiam, że to nie rozwiąże problemów Sztangi skośne są generalnie tak wyprofilowane , by zbytnio nie nadwyrężać przedramienia/nadgarstków podczas jej podnoszenia. Sam musisz dość do tego w którym ćwiczeniu wyginasz nienaturalnie nadgarstek Nawet w głupim wyciskaniu sztangi na ławce można poprzez zbyt szeroki chwyt nadwyrężać ścięgna. Próbowałeś farmakologii? Wiem , że Fastum skutecznie redukował ból.
Odpowiedz cytując