Kamil_mchw napisał(a):

|
zawsze na łamanej robiłem... to może mi pomoże jak zmienię na prostą... ;]
|
Ja obstawiam, że to nie rozwiąże problemów

Sztangi skośne są generalnie tak wyprofilowane , by zbytnio nie nadwyrężać przedramienia/nadgarstków podczas jej podnoszenia. Sam musisz dość do tego w którym ćwiczeniu wyginasz nienaturalnie nadgarstek

Nawet w głupim wyciskaniu sztangi na ławce można poprzez zbyt szeroki chwyt nadwyrężać ścięgna. Próbowałeś farmakologii? Wiem , że Fastum skutecznie redukował ból.