AS82 napisał(a):

Brozek,Boguski,Zurawski, Rios.....i jeszcze jeden napastnik ? Chyba zarzad stawia na to ,że druzyna bedzie musiala "reagować pozytywnie" ,bo nie mamy obrony ,wiec napastnicy beda musieli strzelac bardzo duzo goli
|
Może futbol totalny XXI wieku: Żurawski stoperem?

Marcelo już grywał jako snajper, zasięg Juszczyka obejmował grę przy linii autu, Jop strzelał jak rasowy napastnik, Diaz grał już na każdej pozycji poza napadem, starszy z Brożków to samo - więc pewne doświadczenie w tej materii drużyna już ma.