Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30413
Stary 19.07.2010, 19:23
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Brozek,Boguski,Zurawski, Rios.....i jeszcze jeden napastnik ? Chyba zarzad stawia na to ,że druzyna bedzie musiala "reagować pozytywnie" ,bo nie mamy obrony ,wiec napastnicy beda musieli strzelac bardzo duzo goli
Boguski słaba forma, a w dodatku będzie pewnie często potrzebny na prawe skrzydło. Żurawski stary, dobry na zmiany, póki nie dojdzie do fizycznej formy. Czyli grałby cały czas Brożek i Rios. Faktycznie gdyby przyszedł jeszcze jeden napastnik, to być może byłby moment, w którym mielibyśmy problem bogactwa. Ale raz, że w ataku prezentujemy się słabo, a dwa, pewnie ten moment nie trwałby długo gdyż ktoś prędzej czy później się posypie i trzeba będzie łatać dziury grając LE, Ligę i Puchar Polski
Odpowiedz cytując