AS82 napisał(a):

Brozek,Boguski,Zurawski, Rios.....i jeszcze jeden napastnik ? Chyba zarzad stawia na to ,że druzyna bedzie musiala "reagować pozytywnie" ,bo nie mamy obrony ,wiec napastnicy beda musieli strzelac bardzo duzo goli
|
Boguski słaba forma, a w dodatku będzie pewnie często potrzebny na prawe skrzydło. Żurawski stary, dobry na zmiany, póki nie dojdzie do fizycznej formy. Czyli grałby cały czas Brożek i Rios. Faktycznie gdyby przyszedł jeszcze jeden napastnik, to być może byłby moment, w którym mielibyśmy problem bogactwa. Ale raz, że w ataku prezentujemy się słabo, a dwa, pewnie ten moment nie trwałby długo gdyż ktoś prędzej czy później się posypie i trzeba będzie łatać dziury grając LE, Ligę i Puchar Polski
