Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30412
Stary 19.07.2010, 19:14
Brozek,Boguski,Zurawski, Rios.....i jeszcze jeden napastnik ? Chyba zarzad stawia na to ,że druzyna bedzie musiala "reagować pozytywnie" ,bo nie mamy obrony ,wiec napastnicy beda musieli strzelac bardzo duzo goli
Odpowiedz cytując