Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30408
Stary 19.07.2010, 18:52
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze a pamiętasz o kim się mówiło w przeszłości? Mazilu, Galamaz,Nei,Grigorie, Grzelaki Kaźmierczaki i inne gady. A już wsiadali w samolot ale nigdy na Balicach nie wylądowali? Rozumiem że ich wywiało...
Po drugie wszystkie nasze dotychczasowe transfery były realizowane po cichu. Bez żadnych przecieków ze strony klubu, menadżera czy samego zainteresowanego. No może w przypadku Jovanica były jakieś wzmianki a co do reszty to same króliki z kapelusza.

Pozdrawiam
Wbijcie sobie do glowy wszyscy bo zaczynam dochodzic do wniosku ze TYLKO o to tu chodzi. To ze o jakims pilkarzu nie slyszeliscie to nie znaczy ze jest slaby pilkarz. Czesciej jest tak ze czyjes nazwisko jest PRZEREKLAMOWANE. Wiec radzilbym ostudzic goraca glowe.
Odpowiedz cytując