PANDEM0NIUM napisał(a):

Po pierwsze a pamiętasz o kim się mówiło w przeszłości? Mazilu, Galamaz,Nei,Grigorie, Grzelaki Kaźmierczaki i inne gady. A już wsiadali w samolot ale nigdy na Balicach nie wylądowali? Rozumiem że ich wywiało...
Po drugie wszystkie nasze dotychczasowe transfery były realizowane po cichu. Bez żadnych przecieków ze strony klubu, menadżera czy samego zainteresowanego. No może w przypadku Jovanica były jakieś wzmianki a co do reszty to same króliki z kapelusza.
Pozdrawiam
|
Wbijcie sobie do glowy wszyscy bo zaczynam dochodzic do wniosku ze TYLKO o to tu chodzi. To ze o jakims pilkarzu nie slyszeliscie to nie znaczy ze jest slaby pilkarz. Czesciej jest tak ze czyjes nazwisko jest PRZEREKLAMOWANE. Wiec radzilbym ostudzic goraca glowe.