|
Panowie murawa to pikuś dojdzie do siebie i bedzie git ,ale te słupy z kamerami na murawie to masakra,czy nie mozna było tych latarni zamontowacna murkach od fosy blizej trybun,przecież to wygląda jak alejka w parku jordana(boże widzisz i nie grzmisz).mam coraz większą ochote Majchrowskiego ,tego architekcika i cała bandę która jest odpowiedzialna za wygląd i estetyke naszego stadionu dopiąć akumulator na jaj ido wisły z baranami
|