Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12563
Stary 19.07.2010, 18:44
Panowie murawa to pikuś dojdzie do siebie i bedzie git ,ale te słupy z kamerami na murawie to masakra,czy nie mozna było tych latarni zamontowacna murkach od fosy blizej trybun,przecież to wygląda jak alejka w parku jordana(boże widzisz i nie grzmisz).mam coraz większą ochote Majchrowskiego ,tego architekcika i cała bandę która jest odpowiedzialna za wygląd i estetyke naszego stadionu dopiąć akumulator na jaj ido wisły z baranami
Odpowiedz cytując