Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Pawko
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
12562
19.07.2010, 18:32
nie płacze, tylko ciężko znaleźć rzecz która od początku do końca jest dobrze zrobiona na tym stadionie.. a wymiana gwarancyjna to kolejne opóźnienia odpukać.
Pawko
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pawko
Znajdź inne posty napisane przez Pawko