Kamil_mchw napisał(a):

sorry że dopiero teraz ale ścięgna/ mięśnie przedramion...
przedramię ćw. od momentu jak zacząłem chodzić na siłkę... kilka lat :]
ćw. raz w tyg. 2 ćwiczenia po 4 serie... no i oczywiście przedramię również pracuje w większości ćwiczeń na biceps i coś tam jeszcze...
ścięgna dalej pieką... nie wiem co jest nie tak:/
ps. coś na rozstępy wiem, było wyżej ale zią który się pytał nie uzyskał konkretnej odp.
|
Zmień gryf na łamany. Mi pomogło
