Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30406
Stary 19.07.2010, 18:20
No z czym do ludzi właśnie z czym !!!
Co mamy zrobić na krajowym podwórku nie urodzaj . Mamy najgorsze pokolenie piłkarzy w Polsce chyba w Historii . Przede wszystkim ja bym wolał 5-10 lat bez sukcesów ale stworzyć jakieś struktury od trenerów odpowiednio wyszkolonych bo bazę , i po 3 po zachęcenie młodych do Piłki . Robimy praktycznie sam zaciąg zagraniczny bo cóż nam pozostało . Ciekawi mnie ta nasza polityka ogólnie klubów. Wszystkie kluby czołowe u nas praktycznie tylko w zagranicznych inwestują ... Wciąż są tą jedna piłkarze przeciętni raz na jakiś czas zdarza się tylko solidny gracz lub mega talent jak Marcelo.
Borinho
Odpowiedz cytując