Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12559
Stary 19.07.2010, 18:02
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Niestety,jak przed chwilą powiedzieli w Kronice,pierwszy mecz na Reymonta uwaga uwaga....we....Wrześniu....
Poważnie tak powiedzieli? Czyli pewnie koniec września. A jak koniec września to pewnie przeciągnie się to na październik a jak już w październiku to może lepiej się nie spieszyć i skończyć trybunę wschodnią póki jest trochę czasu a Wisła zagra na Reymonta od następnej rundy. My (miasto) obiecamy że wszystko będzie juz wtedy gotowe....Serial trwa dalej...
Odpowiedz cytując