WILU TS napisał(a):

|
Niestety,jak przed chwilą powiedzieli w Kronice,pierwszy mecz na Reymonta uwaga uwaga....we....Wrześniu....
|
Poważnie tak powiedzieli? Czyli pewnie koniec września. A jak koniec września to pewnie przeciągnie się to na październik a jak już w październiku to może lepiej się nie spieszyć i skończyć trybunę wschodnią póki jest trochę czasu a Wisła zagra na Reymonta od następnej rundy. My (miasto) obiecamy że wszystko będzie juz wtedy gotowe....Serial trwa dalej...