thechris napisał(a):

No i kto się ma tu kajać? Kolejny fantazjujący... (Resztę punktów przypomnę w odpowiednim czasie.)
Że jak? Ja nie widzę ani ilości ani jakości...
|
Zabawne

Rios według słów Jarosza jutro, najpóźniej pojutrze podpisze. Reszta zobaczymy ... z tym, że ja będę trzymał kciuki żeby przyszli a ty chyba odwrotnie

.
Oczywiście jeśli to o czym piszę okaże się zbytnią naiwnością/optymizmem to odszczekam co do słówka(...i kto wie może przyłączę się do grupy wyjących ze łzami w oczach do księżyca), bo biorę odpowiedzialność za to co piszę. Ale tak bardzo się tego nie boję.