Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30401
Stary 19.07.2010, 17:49
thechris napisał(a):Wyświetl post
No i kto się ma tu kajać? Kolejny fantazjujący... (Resztę punktów przypomnę w odpowiednim czasie.)



Że jak? Ja nie widzę ani ilości ani jakości...

Zabawne Rios według słów Jarosza jutro, najpóźniej pojutrze podpisze. Reszta zobaczymy ... z tym, że ja będę trzymał kciuki żeby przyszli a ty chyba odwrotnie.
Oczywiście jeśli to o czym piszę okaże się zbytnią naiwnością/optymizmem to odszczekam co do słówka(...i kto wie może przyłączę się do grupy wyjących ze łzami w oczach do księżyca), bo biorę odpowiedzialność za to co piszę. Ale tak bardzo się tego nie boję.
Odpowiedz cytując