Argumentacja niektorych powala...jak inny polski zespol sprowadza ciekawego zawodnika(np. tego z Eredivisie), to odrazu pojawiaja sie glosy, ze jest cos z nim nie tak. Natomiast, jesli Wisla sprowadza kopacza z III bundesligi, ktory nie poradzil sobie w II, to jest to ogromny talent, ktory napewno wybuchnie w Polsce i ktory zje wszystkich na sniadanie

. Rzeczywiscie...podstawowy pilkarz w NEC kontra rezerwowy w II Bundeslidze...wedle niektorych, tutejszych "ekspertow" lepiej wyglada ten drugi

.
P.S - Polecam zimne oklady na glowki.