Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30396
Stary 19.07.2010, 17:40
Argumentacja niektorych powala...jak inny polski zespol sprowadza ciekawego zawodnika(np. tego z Eredivisie), to odrazu pojawiaja sie glosy, ze jest cos z nim nie tak. Natomiast, jesli Wisla sprowadza kopacza z III bundesligi, ktory nie poradzil sobie w II, to jest to ogromny talent, ktory napewno wybuchnie w Polsce i ktory zje wszystkich na sniadanie . Rzeczywiscie...podstawowy pilkarz w NEC kontra rezerwowy w II Bundeslidze...wedle niektorych, tutejszych "ekspertow" lepiej wyglada ten drugi .

P.S - Polecam zimne oklady na glowki.
Odpowiedz cytując