1 czy mi sie wydaje czy Wisła wytacza działa przeciw Lechowi Poloni i Legii Warszawa która zapoczątkowała wyścig zbrojeń w ilości sprowadzonych nowych zawodników w tym okienku

? 2 wiadomo coś więcej na temat Macho(były gracz Chelsea ten który miał być do wzięcia za darmo ) albo kolegi Diaza który by miał bronć bramki Wisły bo chyba przydał by sie bramkarz trzeci bramkarz na 3 runde( i kolejną 4) bo Kurto raczej odpada 3 jak sie przedstawia sytuacja z Pawełkiem

