Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12555
Stary 19.07.2010, 17:32
kadziolek1906 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam ?
może po to żeby jakiś pijany kretyn nie wypadł za barierkę i się nie zabił ? Nie wiem , ale czy to ma naprawdę dla Ciebie jakieś znaczenie ?
Odpowiedz cytując