gromaders napisał(a):

|
wiem że nie ma co ciągle narzekać ale naprawdę myślałem że ten stadion lepiej będzie wyglądał po ukończeniu, wygląda tragicznie niestety :/
|
to sie przerzuc....
czlowiek wchodzi tu aby poczytac co na budowie slychac a jeden z drugim urzadzaja sobie czat i wyliczanki co jest zle
trawa zla bo zolta, chlopie jechala pol polski w 40 stopniowym upale, deszcz popadal za tydzien bedzie zieloniutka
nie mozna juz was czytac i tego waszego jojcenia noe podoba sie to na cracovie albo do poznania