Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12553
Stary 19.07.2010, 17:21
gromaders napisał(a):Wyświetl post
wiem że nie ma co ciągle narzekać ale naprawdę myślałem że ten stadion lepiej będzie wyglądał po ukończeniu, wygląda tragicznie niestety :/
to sie przerzuc....


czlowiek wchodzi tu aby poczytac co na budowie slychac a jeden z drugim urzadzaja sobie czat i wyliczanki co jest zle


trawa zla bo zolta, chlopie jechala pol polski w 40 stopniowym upale, deszcz popadal za tydzien bedzie zieloniutka

nie mozna juz was czytac i tego waszego jojcenia noe podoba sie to na cracovie albo do poznania
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując