Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30390
Stary 19.07.2010, 17:16
1q2 napisał(a):Wyświetl post
to czy są ciekawi czy nie, to się przekonamy jak zaczną grac, natomiast no nie żartujmy sobie.
Jest chyba różnica jeśli chodzi o potencjał i teoretyczną wartość między gościem co zagrał 100 meczów w ekstraklasie portugalskiej, młodzikiem który z dużym powodzeniem radził sobie w ekstraklasie holenderskiej(ponad 60 meczów) , a gościem który przez pół kariery kopał się po czole w 4 i 3 lidze niemieckiej a na 2 już był za cienki.

Jest różnica czy to jeden ****?
Różnica jest z pewnością ale weź pod uwagę że gdyby Manu czy ten cały Saidi (czy jak mu tam) rywalizowali w Hoffenheim z takimi piłkarzami jak Ibisević , Demba Ba , Obasi czy Carlos Eduardo to też grzaliby ławę a w Kaiserslautern też była nie mała rywalizacja a piłkarze z którymi przegrał rywalizację Paljić grają teraz w takich klubach jak Schalke czy Bayer( tylko nieliczni pozostali w K...) więc radzę poczekać cierpliwie i zobaczyć w meczach Wisełki co prezentuje nasz nowy skrzydłowy.
Odpowiedz cytując