|
Miał ktoś kiedyś do czynienia z urazem barku zwanym SLAP? Bardziej ludzko pisząc (bądź nie), to problem polegający na uszkodzeniu obrąbka stawowego.
Interesuje mnie ile trwa mniej więcej dojście do pełnej sprawności po takim zabiegu? Czy bark trafia w ortezę i ew. jak długo jest się w ten sposób "unieruchomionym"?
|