Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17230
Stary 19.07.2010, 17:11
Miał ktoś kiedyś do czynienia z urazem barku zwanym SLAP? Bardziej ludzko pisząc (bądź nie), to problem polegający na uszkodzeniu obrąbka stawowego.

Interesuje mnie ile trwa mniej więcej dojście do pełnej sprawności po takim zabiegu? Czy bark trafia w ortezę i ew. jak długo jest się w ten sposób "unieruchomionym"?
Odpowiedz cytując