koyoot napisał(a):

|
Jesli ktos mi powie ze to sa nieciekawi pilkarze to gratuluje obiektywizmu.
|
to czy są ciekawi czy nie, to się przekonamy jak zaczną grac, natomiast no nie żartujmy sobie.
Jest chyba różnica jeśli chodzi o potencjał i teoretyczną wartość między gościem co zagrał 100 meczów w ekstraklasie portugalskiej, młodzikiem który z dużym powodzeniem radził sobie w ekstraklasie holenderskiej(ponad 60 meczów) , a gościem który przez pół kariery kopał się po czole w 4 i 3 lidze niemieckiej a na 2 już był za cienki.
Jest różnica czy to jeden ****?