Lukininho napisał(a):

|
Też uważam, że Ba to był porządny piłkarz i nie potrzebnie o nim wspominałem jako niewypał. Na pewno lepszy był od jakiegoś Wilka.
|


Ba porządny piłkarz? Juz pomijając fakt że bił żone ( czy coś podobnego), to gość miał ogromne braki, kontuzje łapał co kilka dni. Nie zauważyłeś jak on biegał? Technike miał znakomitą, bo techniki od tak sie nie straci, ale biegowo był chyba najwolniejszym z Wisły..