Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12549
Stary 19.07.2010, 16:52
Niestety,jak przed chwilą powiedzieli w Kronice,pierwszy mecz na Reymonta uwaga uwaga....we....Wrześniu....

Czytać nie łaska ?! Będzie na nim sztuczna trawa !
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 19.07.2010 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując