Lukininho napisał(a):

|
Też uważam, że Ba to był porządny piłkarz i nie potrzebnie o nim wspominałem jako niewypał. Na pewno lepszy był od jakiegoś Wilka.
|
A widziales jak Wilk gra w Wisle? bo gdzie indziej grac to inna bajka.
Jak byla mozliwosc pozyskania Lewandowskiedo z II ligi to byly smiech ze z niego nic nie bedzie. A jak sie skonczylo wszyscy wiedza.
Jak Marcelo przychodzil do nas to tez byly placze ze napewno cienki i dla tego sie zgodzic u nas. Juz nie wspomne co pisaly gazety o JB ze jakies wynalazki do Polski sciaga a jak sie skonczylo wszyscy wiemy.
Ucze, Blaszczykowski jak i Cantoro tez sa tego dobrym przykladem. Jak zagra w Wisle to wtedy mozna pisac ze ktos jest cienki lub nie a tak to sa tylko dywagacje.