Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30383
Stary 19.07.2010, 16:50
Lukininho napisał(a):Wyświetl post
Też uważam, że Ba to był porządny piłkarz i nie potrzebnie o nim wspominałem jako niewypał. Na pewno lepszy był od jakiegoś Wilka.
A widziales jak Wilk gra w Wisle? bo gdzie indziej grac to inna bajka.

Jak byla mozliwosc pozyskania Lewandowskiedo z II ligi to byly smiech ze z niego nic nie bedzie. A jak sie skonczylo wszyscy wiedza.

Jak Marcelo przychodzil do nas to tez byly placze ze napewno cienki i dla tego sie zgodzic u nas. Juz nie wspomne co pisaly gazety o JB ze jakies wynalazki do Polski sciaga a jak sie skonczylo wszyscy wiemy.
Ucze, Blaszczykowski jak i Cantoro tez sa tego dobrym przykladem. Jak zagra w Wisle to wtedy mozna pisac ze ktos jest cienki lub nie a tak to sa tylko dywagacje.
,
Odpowiedz cytując