Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30380
Stary 19.07.2010, 16:40
Lukinho jedna sprawa. Jesli naprawde uwazasz ze Ntibazonkiza bedzie gwiazda ligi to naprawde radzilbym ci polozyc zimny kompres na glowe. W Cracovii on bedzie gwiazda. Ligi - na pewno nie. Oni maja swoj swiat i swoje zabawki...

A powaznie. Czemu ****a wszyscy musza sie wiecznie zapatrywac na innych. Ja *******e ja myslalem ze to tylko na wsi taka mentalnosc jest: "Bo sasiad kosi trawe to ja ****a tez nie bede gorszy! Pojde zorac pole mimo ze przed wczoraj to robilem juz".

Te transfery to SA wzmocnienia skladu. Czy jakosciowo nie wiemy. Ale juz na pewno spowoduje to konkurencje w druzynie co tez podniesie poziom pilkarzy. Ale ja wiem. Tez bym chcial by tutaj przyszli Podolski, Ozil, Kedira czy inny Forlan. Ale jeszcze przez kilka lat raczej tak sie nie stanie.
Odpowiedz cytując