Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12545
Stary 19.07.2010, 16:37
Spokojnie,ta siatka jak napisało biuro prasowe będzie tymczasowa,tak samo jak zamiast szyb przy Reymana była dykta,wyluzujcie choć troszkę...przecież nie zostawią tak tej siatki - wiem wiem można się wszystkiego spodziewać - ale aż takich kwiatków to nie,ktoś napisze że asfalt,szczerze ? podoba mi się to rozwiazanie plus sztuczna trawa na nim.
Odpowiedz cytując