Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
A.C.A.B
Member
Od: 10.2008
Skąd: Krakow
Offline
#
17228
19.07.2010, 16:37
1.jest jeszcze remont ul.Długiej
2.ma ktoś może stronkę gdzie znajdę terminarz ligi Argentyńskiej,Austriackiej itd.
A.C.A.B
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do A.C.A.B
Znajdź inne posty napisane przez A.C.A.B