Lemur napisał(a):


Jakosz też się dziś plącze w zeznaniach. Po pierwsze, nikt im nie bronił skladać Chevezowi oferty wcześniej, a nie czekać do przejścia Szawle
|
Jakosz to grał kiedyś w Górniku na obronie, a w naszym klubie pracuje Jakub Ja
rosz. A później płaczą malkontenci, że Szpakowski przekręca nazwiska i mówi Bogucki a nie Boguski. Szacunku trochę dla pracowników klubu.