Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30377
Stary 19.07.2010, 16:35
Lemur napisał(a):Wyświetl post



Jakosz też się dziś plącze w zeznaniach. Po pierwsze, nikt im nie bronił skladać Chevezowi oferty wcześniej, a nie czekać do przejścia Szawle
Jakosz to grał kiedyś w Górniku na obronie, a w naszym klubie pracuje Jakub Jarosz. A później płaczą malkontenci, że Szpakowski przekręca nazwiska i mówi Bogucki a nie Boguski. Szacunku trochę dla pracowników klubu.
Powód: Obrażanie innych forumowiczów.
Ostatnio edytowane przez Markus : 19.07.2010 o godz. 17:10.
Odpowiedz cytując