Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30375
Stary 19.07.2010, 16:30
Cytat:
A ja ewidentnie patrzac na twojego posta widze, ze nie masz pojecia o pilce noznej w polsce i realiach w jakich sie znajdujemy a dalej sobie zyjesz w czasach PRL`u lat 70`tych gdzie Polska pilka byla wiatowa Potega, gdy byla druga na calym swiecie. Zaraz za zwiazkiem radzieckim.
Najlepiej jak się nie ma argumentów to napisać nie znasz się na piłce i koniec. Realia są jakie są, ale jeśli naprawdę Wisła chce się stać chociaż przeciętnym klubem, który kwalifikuje się co rok chociaż do LE to musi diametralnie zmienić politykę. Kolejny przykład dobrego piłkarzy w Cracovii ten Saidi. Gwiazda w Nijmegen podstawowy gracz od dwóch lat kręcił obroną Ajaxu i poszedł do Cracovii. To Wisła takich piłkarzy nie może ściągać? Tylko, że tutaj trzeba wydać te 700 tys euro, a nie szukać piłkarzy z kontraktem na ręku. Trafimy na niemiecki klub w pucharach i będziemy ich straszyć piłkarzami, którzy nie łapali się do ich 2 ligi? No bez jaj. Jeśli chcecie Wisły grającej o pierwszą 3 to takie transfery mogą być. Chociaż patrząc na innych to i z czasem nie wystarczą. Ale jeśli ktoś marzy o Wiśle jako przeciętniaku europejskim. To z czym do ludzi?
Odpowiedz cytując