Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
bartekd16
Member
Od: 08.2009
Offline
#
1254
19.07.2010, 16:28
Orientujecie się czy można już gdzieś kupić tą polówkę co ma na sobie Dragan?
Załączone obrazki
12795494133345.jpg
(91,7 KB, 135 wyświetleń)
bartekd16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartekd16
Znajdź inne posty napisane przez bartekd16