Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
matt_1906
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: z kosmosu
Offline
#
12543
19.07.2010, 16:19
kadziolek1906
napisał(a):
Podbijam
?
Biuro Prasowe na facebooku na to pytanie odpowiedziało tak:
"Skoro jest potrzeba, to będzie wyjaśnienie: siatka jest to rozwiązanie czasowe, ponieważ na razie nie zamontowano szyb elewacji na tym poziomie."
matt_1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt_1906
Znajdź inne posty napisane przez matt_1906