Wyświetl pojedynczy post
matt_1906
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12543
Stary 19.07.2010, 16:19
kadziolek1906 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam ?
Biuro Prasowe na facebooku na to pytanie odpowiedziało tak:
"Skoro jest potrzeba, to będzie wyjaśnienie: siatka jest to rozwiązanie czasowe, ponieważ na razie nie zamontowano szyb elewacji na tym poziomie."
Odpowiedz cytując