Wyświetl pojedynczy post
sqbi
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12537
Stary 19.07.2010, 15:41
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale kto Ci powiedział ze to Zielona Architektura kładzie u Nas murawę? Z tego co wiem to raczej austriacka firma..............
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ja wydedukowałem z tego cytatu:

"Wisła tymczasem najpewniej zajmie pozycję wicemistrza Polski. To oznacza, że pierwszy mecz u siebie może rozgrywać z europejskim rywalem już w połowie lipca. Czy późny termin oddania murawy nie zagraża tym planom? Marek Wypychowski, prezes Zielonej Architektury przekonuje, że za wcześnie na obawy. - W takim okresie nie ma zagrożenia, że murawa będzie niezdatna do rozgrywek. Właściwie można by nawet rozgrywać mecze zaraz po jej położeniu - mówi Wypychowski. Podkreśla, że pora roku sprzyja takiej operacji."

http://www.stadionwisly.info/aktualn...ktokolwiek_wie
No to chyba mamy rozwiązanie zagadki:

"PAGRO" Firma Brukarsko - Drogowa P.H.U. Sp. z o.o. działa na terenie Polski od 1992r. powstała na bazie niemieckiej firmy GAWE STRASSENBAU działającej w Niemczech.

Oferta:
(...)
Boiska sportowe wielofunkcyjne, korty tenisowe o nawierzchniach:
- trawiastych (trawa siana, trawa z rolki, trawa syntetyczna),
- żużlowych i ceglanych.
(...)

http://www.pagro.com.pl/oferta.htm

P.S. Nie jestem pracownikiem powyższej firmy, a podanie informacji ma służyć próbie zaspokojenia ciekawości kibiców

Powód: rozszerzenie informacji
Ostatnio edytowane przez sqbi : 19.07.2010 o godz. 15:44.
Odpowiedz cytując