Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
491
19.07.2010, 15:27
Z takiego, że w centrum pierwszeństwo powinni mieć piesi.
Ty masz inne zdanie, więc dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu.
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 19.07.2010 o godz. 15:30.
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89