La Furia Dell' Est napisał(a):

|
Sorry, ale kto Ci powiedział ze to Zielona Architektura kładzie u Nas murawę? Z tego co wiem to raczej austriacka firma..............
|
Ja wydedukowałem z tego cytatu:
"Wisła tymczasem najpewniej zajmie pozycję wicemistrza Polski. To oznacza, że pierwszy mecz u siebie może rozgrywać z europejskim rywalem już w połowie lipca. Czy późny termin oddania murawy nie zagraża tym planom? Marek Wypychowski, prezes Zielonej Architektury przekonuje, że za wcześnie na obawy. - W takim okresie nie ma zagrożenia, że murawa będzie niezdatna do rozgrywek. Właściwie można by nawet rozgrywać mecze zaraz po jej położeniu - mówi Wypychowski. Podkreśla, że pora roku sprzyja takiej operacji."
http://www.stadionwisly.info/aktualn...ktokolwiek_wie