Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12532
Stary 19.07.2010, 14:43
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Sorry, ale kto Ci powiedział ze to Zielona Architektura kładzie u Nas murawę? Z tego co wiem to raczej austriacka firma..............
Ja wydedukowałem z tego cytatu:

"Wisła tymczasem najpewniej zajmie pozycję wicemistrza Polski. To oznacza, że pierwszy mecz u siebie może rozgrywać z europejskim rywalem już w połowie lipca. Czy późny termin oddania murawy nie zagraża tym planom? Marek Wypychowski, prezes Zielonej Architektury przekonuje, że za wcześnie na obawy. - W takim okresie nie ma zagrożenia, że murawa będzie niezdatna do rozgrywek. Właściwie można by nawet rozgrywać mecze zaraz po jej położeniu - mówi Wypychowski. Podkreśla, że pora roku sprzyja takiej operacji."

http://www.stadionwisly.info/aktualn...ktokolwiek_wie

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując