Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30358
Stary 19.07.2010, 14:23
AYALA napisał(a):Wyświetl post
może rzeczywiście tak jest jak piszesz albo Wilk jest szykowany na następce Diaza po cichu
O takich operacjach raczej bym naszych chłopców nie podejrzewał.

Kołakowski jest na tyle obrotny(ostatnio Glik w Palermo),że nie potrzebuje podbijania ceny, poprzez tak prymitywne zagrywki jak upublicznianie sprawy w mediach. Napewno Wilk ma trafić do Wisły,lub rozmowy są toczone. Wiemy,że do środy wszystko się wyjaśni. Aby to ustalić Jarosz nie jest nam potrzebny. Może mają kogoś, kto może rozwiązac kontrakt i trafić na pozycję Wilka. Jesli nie, przyjdzie Wilk. Jakoś Diaza bym z tym nie łączył.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując