AYALA napisał(a):

|
może rzeczywiście tak jest jak piszesz albo Wilk jest szykowany na następce Diaza po cichu
|
O takich operacjach raczej bym naszych chłopców nie podejrzewał.
Kołakowski jest na tyle obrotny(ostatnio Glik w Palermo),że nie potrzebuje podbijania ceny, poprzez tak prymitywne zagrywki jak upublicznianie sprawy w mediach. Napewno Wilk ma trafić do Wisły,lub rozmowy są toczone. Wiemy,że do środy wszystko się wyjaśni. Aby to ustalić Jarosz nie jest nam potrzebny. Może mają kogoś, kto może rozwiązac kontrakt i trafić na pozycję Wilka. Jesli nie, przyjdzie Wilk. Jakoś Diaza bym z tym nie łączył.