|
Ludzie to kogo w w tej Wisle chcecie Mesiego nie stac na na nich
A co do piniedzy Boguś ich nie ruszył bo od pewnego czasu chce stworzyc Wisłe samo wystarczalną.
A jeśli chodzi o kase cześć poszła na dziure budżetową a druga cześć to zabezpieczenie gotówkowe bo przeciez nadal nie mamy stadionu a za obcy obiekt trzeba płacić wiec dajcie na luz ten sezon to bedzie jeszcze sezon przetrzymania wiec nie płakaci.
Tym bardziej że ci zawodnicy moga sie okazc niezli jak na nasz buraczana lige
|