Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30353
Stary 19.07.2010, 13:57
A oto co o swoim transferze mówi sam Wilk:

Cezary Wilk:
- Nie pojechałem na obóz ze względu na moją sytuację transferową. Nie wiem, o jaki klub chodzi i nie wiem czy to będzie Wisła Kraków. Do czasu wyjaśnienia tej sytuacji, a myślę, ze nastąpi to najpóźniej w środę będę trenował z tymi, którzy nie wyjechali na obóz z pierwszym zespołem.

Czyli prawdopodobnie - najpóźniej w środę wszystko się wyjaśni, jeśli chodzi o tego grajka.
Odpowiedz cytując