Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30351
Stary 19.07.2010, 13:52
Jeśli problem z Chavezem polega tylko na niemożliwości dopięcia transferu przed wysłaniem listy piłkarzy na III rundę eliminacji to nie ma się czym przejmować. Musielibyśmy kogoś ściągnąć na jego miejsce w ciągu kilku dni żeby zrezygnować z tego transferu. Poza tym prawdziwe wzmocnienia są nam potrzebne dopiero na IV rundę.

pawelbombel napisał(a):Wyświetl post
pewnie mnie zjecie i wogole przegonicie ale moja opinia na temat Wisły w nadchodzącym sezonie jest taka że to TRZECIA siła polskiej kopanej. Aha i tendencja dla kibiców w kwestii sportowej na nadchodzace lata bedzie taka ze ta sytuacja sie bedzie poglebiac. Wiśle ucieka Lech i Legia pod kazdym wzgledem. Stwierdzam to obiektywnie jako kibic Wisły. Wisła za ery Cupiała juz nie zagra w Lidze Mistrzow, moze zatem z powodzeniem grac w kolejnych latach w Uefa Cup (LE) bo nie twierdze ze klub nie bedzie sie rozwijac ( w zasadzie funkcjonowac jako tako). Transfery w tym okienku pokazują w ktorym miejscu jest Wisła. Wichniarek to lepszy transfer niż Zurawski, mimo ze wielu bedzie osmiewac tą opinię. Ponadto Lech ma znacznie znacznie lepszy sklad od Wisły, w ktorej bracia Brożkowie mają naprawde negatywny wpływ na druzyne podobnie jak Małecki. Znam piłkarza Wisły, wiem jakimi ludzmi są Ci kopacze. Młoda ekstraklasa Kulawika to jedno wielkie nieporozumienie. Ci piłkarze nie mają realnych szans na walke o gre w pierwszej druzynie bez wzgleduy na to jkakie prezentuja umiejetnosci. Prosze mi wierzyc, zreszta niedowiarkom polecam analize poprzedniego sezonu MESY. Albo inaczej. Pamietacie debiut napastnika w PP w zamosciu ? pozniej ani wiodu ani slychu . Bo Kulawik woli "luzniejsza" atmosfere.. popatrzcie na składy i roszady. o wnisoki nietrudno. wracajac do innych klubow legia uciekła juz marketingowo wszyslkim w Polsce. Bedzie zgoda z kibicami Legia ucieknie Wisle takze sportowo, CV kopaczy sprowadzonych w Legii a Wiśle tez wiele mowi. Wisła nie srpowadza mistrzow swiata juniorów. Wisła testuje 50 bramkarzy przez 3 sezony i nieistotne ze w tym okienku udalo sie zakonczyc ten serial. Zycze WIsle jak najlepiej i chce by to miasto mialo WIelki Europejski klub bo na to zasługuje. Ale bedzie o to bardzo ciezko. Wisła w tym momencie 3 siła polskiej ligi. Za pare lat na tych samych zasadach funkcjonowania srodek tabeli.
Czy wy w Lechu macie jakieś rozdwojenie jaźni, że udajecie kibiców Wisły siejąc tą swoją propagandę? Odkąd zdobyliście majstra wykwitło u was to zabawne zjawisko.

Tęcza w Polsce
Odpowiedz cytując