Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30350
Stary 19.07.2010, 13:52
sportnh napisał(a):Wyświetl post
moglby ktos napisac mi jak wyglada sytuacja z Chavezem (lub jakims innym srodkowym obronca)?

jestem na wakacjach i nie za bardzo moge przegladac wszystkie strony

Z dzisiejszej wypowiedzi Jarosza wynika, że nie uda się zgłosić Chaveza do III rundy eliminacji, bo nie ma paszportu unijnego, a Wisła chce stopera już na III rundę, więc raczej nic z tego transferu.
Odpowiedz cytując