Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
30350
19.07.2010, 13:52
sportnh
napisał(a):
moglby ktos napisac mi jak wyglada sytuacja z Chavezem
(lub jakims innym srodkowym obronca)?
jestem na wakacjach i nie za bardzo moge przegladac wszystkie strony
Z dzisiejszej wypowiedzi Jarosza wynika, że nie uda się zgłosić Chaveza do III rundy eliminacji, bo nie ma paszportu unijnego, a Wisła chce stopera już na III rundę, więc raczej nic z tego transferu.
pablo92TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pablo92TSW
Znajdź inne posty napisane przez pablo92TSW